دانلود نرم افزار VSoft Automise 5.0.0.723 – ……. – …….


Automise نرم افزاری پیشرفته برای خودکار سازی انجام وظایف در بستر ویندوز است. این برنامه توسط شرکت VSoft توسعه داده شده و اکنون به ادعای سازنده بیش از ۲۵۰ هزار سیستم کامپیوتری در سراسر دنیا از قابلیتهای این محصول در راستای بهبود خودکار سازی وظایف خود از آن استفاده میکنند. سیستم ادمین ها معمولا هر کدام به ابزارهایی برای خودکار سازی وظایف نیاز دارند، آنهایی که به دنبال قدرت مطلق در ویندوز هستند بی برو برگرد سراغ راه حلهای رسمی ویندوز مانند پاورشل میروند. اما همانطور که مستحضر هستید استفاده از پاورشل یعنی دانش بالا در کدنویسی و آشنایی با زبان سی شارپ.

این موضوع باعث شده است تا لااقل اشخاص و یا مدیرانی با دانش متوسط قادر نباشند حتی برای وظایف ساده نیز اسکریپت بنویسند. به همین دلیل راه حلهای کاربرپسندتر و ساده تری مانند Automise ارائه شده است تا این دسته از افراد نیز از قابلیتهای خودکار سازی تحت ویندوز بی نصیب نباشند. این برنامه به دلیلی گرافیکی و ویزاردی بودن مراحل آن کار اتوماسیون وظایف مهم ویندوز را برای کاربران انجام میدهد. این برنامه دقیقا مانند Task Scheduler ویندوز است ولی با قابلیتهای بسیار بسیار بیشتر.

در واقع این نرم افزار در قلب خود صدها اسکریپت پرکاربرد را از قبل نوشته است و کاربران تنها نیازمند اتصال هوشمندانه این اسکریپتها به یکدیگر هستند. واسط گرافیکی برنامه به کاربران اجازه میدهد تا به سادگی برای اغلب کارهای ویندوزی اسکریپت بنویسند و ذخیره کنند. این اسکریپتها را بعد از نوشتن میتوانید خروجی بگیرید و در سایر سیستمهای که Automise بر روی آنها نصب است فرخوانی و اجرا کنید. این برنامه را نصب کنید و به راحتی فایلها و فولدرها را کنترل کنید، تحت شرایط خاصی فایلهایی را حذف و یا ایجاد کنید.

در تایم خاصی سیستم را لاگ آف یا خاموش نمایید، دانلود فایلهای مهم را به صورت خودکار و صف بندی شده انجام دهید. یکی از ویژگی های مهم این برنامه قرار دادن اکشنها در بلاکهای Try/Catch/Finally است که باعث میشود مدیریت خطاها و استثناهای به وجود آمده راحت تر شود. یعنی دقیقا متوجه خواهید شد چرا اسکریپت اجرا نمیشود و خطا میدهد. با رفع خطا مشکل اسکریپت حل و برنامه اجرا خواهد شد. همچنین با دستورات شرطی if/else، حلقه ها و سایر ساختارهای برنامه نویسی امکان کنترل جریان برنامه را نیز خواهید داشت.

Automise System Requirements

Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.

دانلود Automise_5.0.0.723

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۵ مگابایت