دانلود نرم افزار VisiWave Traffic 1.0.0.4253 – ……. – …….


VisiWave Traffic برنامه ای مفید و رویکردی جدید جهت آنالیز ترافیک شبکه های وای فای میباشد. با استفاده از این برنامه مدیران شبکه درک بهتری از وضعیت شبکه های وایرلس و میزان حجم ترافیک و بار وارده بر این کانال ارتباطی خواهند داشت. این برنامه نیز کارکردی همچون اسنیفر دارد ولی با این تفاوت که تمامی تراکنش های اطلاعاتی را به صورت گرافیکی و ویژوال نمایش میدهد و نتایج با نظم و ترتیب بهتری ارائه شده است. این برنامه به خوبی ارتباط بین شبکه های مختلف وای فای، هات اسپاتهای مختلف و … را نمایش میدهد.

اگر مشکلی در شبکه وای فای وجود داشته باشید و یا کیفیت ارتباط مناسب نباشد با استفاده از آنالیزهای تصویری این برنامه به سرعت مشکلات مرتبط با ترافیک را تشخیص خواهید داد. لا اقل اگر مشکلی در ارتباط با ترافیک وجود نداشته باشد قبل از اینکه داده های متنی اسنیفر و برنامه های مشابه را بررسی کنید متوجه خواهید شد!  ترافیک شبکه وای فای در این برنامه همچون یک فیلم نمایش داده میشود، امکان اسلوموشن کردن حرکت بسته ها، توقف و یا تغییر ویژگی های ظاهری انیمیشن وجود دارد.

تمرکز VisiWave Traffic بر روی بسته های میان راه است. یعنی کاری به زندگی بسته پس از رسیدن به مقصد و یا در زمان انتشار آن ندارد، تنها بسته های در حال انتشار را با تقریب مناسبی به صورت متحرک نمایش میدهد. شما با یک نگاه متوجه ارتباطات پیچیده در شبکه خواهید شد که این موضوع ارشمند است. دقت داشته باشید این برنامه جایگزینی برای برنامه های آنالیز پکت مانند omnipeek و یا Wireshark نیست بلکه میتواند به عنوان ابزاری مکمل در تشخیص زودهنگام مشکلاتی که با ترافیک بسته های اطلاعاتی مرتبط هستند مورد استفاده قرار گیرد.

OS : Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود VisiWave_Traffic_1.0.0.4253

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۱ مگابایت