دانلود نرم افزار VectorDraw Developer Framework 7.7009.1.0 – ……. – …….


VectorDraw Developer Framework یا به اختصار VDF یک کتابخانه و یا موتور گرافیکی برای برای ساخت نقشه های ۲D/3D، مدیریت و پرینت آنها در برنامه های دلفی و دات نت است. اگر در برنامه خود ناگزیر به استفاده و پردازش فایلهای وکتور، نقشه های اتوکد و نظایر آن هستید این کتابخانه بار سنگین پردازش این دسته از تصاویر را از دوش شما برمیدارد. این کتابخانه تقریبا با تمامی فرمتهای وکتور و سایر اشیاء CAD سازگار است. بیش از ۱۰ فرمت وکتور و همچنین تصاویر با فرمت رستر پشتیبانی میشود و امکان تبدیل انواع این فایلها به یکدیگر وجود دارد.

این کامپوننت به صورت کامل شی گرا است و ۱۰۰درصد کد آن با زبان سی شارپ نوشته شده است. این موضوع باعث میشود تا وابستگی خارجی به سایر کتابخانه ها و نرم افزار پیدا نکنید. الگوریتمهای پردازش این کتابخانه در ورژن های جدید تغییرات گسترده ای داشته و میتوان گفت به صورت کامل از ابتدا این الگوریتمها بازنویسی و بهینه سازی شده اند. همچنین به منظور سازگاری کتابخانه با ورژن های قدیمی ویژوال بیسیک و دلفی اکتیوایکس کتابخانه نیز عرضه شده است تا توسعه این دسته از برنامه ها نیز امکان پذیر باشد.

با کمک این محصول به سادگی میتوانید برنامه هایی بنویسید که فرمتهای CAD و وکتور را ایمپورت کنند، پردازش کنند، پرینت دو بعدی و سه بعدی بگیرند و در نهایت خروجی مورد نظر گرفته شود. فرمت فایلهای این برنامه VDML است که بر پایه XML بنا شده است تا بتوان به راحتی آن را بعد از کامپایل برنامه نیز بروزرسانی و تغییر داد. این کتابخانه از فایلهای CAD لایه بندی شده به خوبی پشتیبانی میکند، انواع Viewport ها را تشخیص میدهد، مشخصات کامل فایلهای CAD و وکتور در دسترس شما خواهد بود. امکان جداسازی متون داخل فایلها وجود دارد، از هایپرلینکها پیشتیبانی میکند و بسیاری از قابلیتهای مفید دیگر که در هنگام استفاده از VectorDraw Developer Framework مشاهده خواهید کرد.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود VectorDraw_Developer_Framework_7.7009.1.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۹ مگابایت