دانلود نرم افزار VaxVoIP SIP Phone SDK 3.3 – ……. – …….


VaxVoIP SIP Phone SDK یک کیت توسعه قدرتمند و در واقع مجموعه ای از کامپوننتهای مختلف برای ساخت برنامه های مبتنی بر پروتکل SIP است. این پروتکل که سرنام کلمات Session Initiation Protocol میباشد طبق تعاریف رسمی مربوط به کنفرانسهای چند رسانه ای بر مبنای وب است. در واقع وبسایتهای اینترنتی و یا نرم افزارهایی که از طریق آن میتوانید با سایر کشورها تماس تلفی برقرار کنید دقیقا بر مبنای همین پروتکل پیاده سازی شده اند. اگر شما نیز در برنامه خود نیازمند منشی تلفنی، پاسخگویی ماشینی و یا برقراری کنفرانسها و مکالمات تلفنی هستید با استفاده از کامپوننتهای این مجموعه به راحتی میتوانید این قابلیت را با حداقل کدنوسی به برنامه خود اضافه کنید.

با وجود اینکه استفاده از این کامپوننتها ضروری نیست و خود شما نیز میتوانید با قابلیتهای پایه زبان برنامه نویسی این کار را انجام دهید ولی باز هم استفاده از کتابخانه های آماده و پایدار گزینه مناسبی است چرا که نه زمانتان صرف باگهای این بخش خواهد شد و نه برای هر قابلیت جدیدی نیازمند کدنویسی جدید هستید. این برنامه قابلیتهای پیشرفته ای دارد که شاید در حالت معمول به آنها اهمیتی ندهید ولی درست زمانی که به این امکانات نیاز داشته باشید قدر آنها را خواهید دانست.

مثال:

به عنوان مثال به آسانی میتوانید کشورها و موقعیت های جغرافیایی خاصی را بلاک کنید و سرویس ندهید. به سادگی امکان ریدایرکت کردن تماسها را خواهید داشت. شما میتوانید منشی تلفنی طراحی کنید و پاسخ های ماشینی از قبل تعریف شده ای را برای سناریوهای مختلف در نظر بگیرید. این منشی تلفنی میتواند به صورت رندم با انواع صداهای مرد، زن، کودک، با سرعت کم، زیاد و با تغییر تن صدا و سایر فاکتورها به کار گرفته شود. برنامه های تحت وبی که بر مبنای VaxVoIP SIP Phone SDK کدنویسی میشوند با تمامی مرورگرهای IE، کروم، فایرفاکس، سافاری و … سازگار هستند. توسط این کامپوننت میتوانید برای آیفون، آی پد، آی پاد و دیوایسهای اندرویدی برنامه نویسی کنید. شما میتوانید برای استفاده از این محصول پراکسی تعریف کنید. این پراکسی ها میتوانند از یک لیست خوانده شوند و یا از طریق Api های جانبی از وب سرویسها دریافت شوند. در حین مکالمه امکان تغییر ولوم صدا و سایر فاکتورهای مکالمه وجود خواهد داشت. همچنین امکان پیاده سازی برنامه های برای انجام کنفرانسهای چند نفره نیز وجود دارد.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود VaxVoIP_SIP_Phone_SDK_3.3

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۸ مگابایت