دانلود نرم افزار Terrasolid Suite v017 for Bentley Microstation CONNECT V8i – ……. – …….


Terrasolid Suite کالکشنی مفید از نرم افزارهای مختلف برای مقاصد مختلف مهندسی است که از پردازش داده های سنجش از دور و LIDAR گرفته تا ابزارهای نقشه برداری، طراحی و آنالیز داده ها را شامل میشود. مهندسین عمران، طراحان ساختمان، مدیران و برنامه ریزان همگی از کاربران بالقوه این محصول هستند. اکثر این برنامه ها برای محصولات شرکت بنتلی طراحی شده اند. این برنامه ها قابلیتهای تخصصی تری را به امکانات اولیه محصولات Bentley اضافه میکنند.

مهندسین با استفاده از توانای های Terrasolid Suite میتوانند سرعت و دقت انجام کارها را افزایش دهند. فعالان حوزه جغرافیا و نقشه برداری هوایی توسط نرم افزارهای TerraScan به راحتی میتواند داده های LiDAR را پردازش، کلاسه و پردزاش کنند. این اطلاعات در نهایت، نمایی سه بعدی از ناحیه جغرافیایی مورد نظر به متخصصین ارائه خواهد داد. TerraSlave برنامه دیگری برای پردازش حجم زیادی از داده های تهیه شده توسط لیزر اسکنرهاست. این برنامه در کنار نرم افزار قبلی ترکیبی مناسب برای انجام پردزاشهای سنگین بر روی شبکه ای از کامپیوترها است. این برنامه ظاهر ساده ای دارد و به راحتی میتوان با استفاده از قابلیتهای مختلف آن سنگین ترین وظایف محوله را انجام داد.

TerraPhoto دیگر نرم افزار این مجموعه برای پردازش تصاویر جمع آوری شده از عملیات نقشه برداری است. این برنامه با ترکیب و پردازش هوشمندانه تصاویر موزائیکی مناطق گسترده جغرافیایی را به صورت دیجیتالی و یکدست برای شما تولید خواهد کرد. یکی دیگر از ابزارهای مفید این مجموعه TerraMatch است که با استفاده درست از آن به صورت چشمگیری میتوان دقت و کیفیت تصاویر خام حاصل از لیزر اسکنرها را بهبود بخشید. این برنامه با مقایسه همپوشانی های انجام شده در تصاویر حاصل از اسکنهای لیزری و محاسبه نواحی مشترک با کمترین میزان خطا، کار تصحیح خطاهای همپوشانی را انجام میدهد.

 

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود Terrasolid_Suite_v017_for_Bentley_Microstation_CONNECT_V8i_V8_for_Windows

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۳۴ مگابایت