دانلود نرم افزار TamoSoft CommView for WiFi 7.1.805 Multilingual – ……. – …….


CommView نرم افزاری جهت آنالیز و مانیتورینگ شبکه های وای فای بر مبنای استانداردهای ۸۰۲٫۱۱ a/b/g/n است. این برنامه ترکیبی از کارایی بالا، انعطاف پذیری و سهولت استفاده میباشد. این نرم افزار تمامی پکتهای اطلاعاتی در حال انتقال را برای حصول اطلاعاتی همچون لیست اکسس پوینتها و ایستگاه های کاری، قدرت سیگنال وای فای، لیست پکتهای اطلاعاتی منتقل شده و … مانیتور و آنالیز میکند. با فراهم کردن این اطلاعات، ادمینهای شبکه قادر هستند بار اعمال شده بر روی شبکه، مشکلات احتمالی و میزان توزیع سیگنال در بین دستگاه های متصل را مشاهده کنند.

در واقع این برنامه نمایی کلی و دقیق از وضعیت فعلی شبکه وای فای ارائه میدهد که با بررسی آن میتوان مدیریت بهتری بر روی این دسته از شبکه های بی سیم داشت. این نرم افزار دارای یک ماژول VoIP نیز میباشد که توسط آن میتوان بسته های اطلاعاتی voip را به صورت عمیفتری مورد بررسی قرار داد. برنامه CommView بیش از ۷۰ نوع پروتکل مختلف را پشتیبانی میکند و به کمک ان قادر هستید جزئی ترین اطلاعات مربوط به بسته های اطلاعاتی در حال انتقال را مشاهده نمایید.

تمامی اطلاعات در قالب درختواره ای مرتب با گره های مختلف نمایش داده میشود که با گسترش هر گره میتوان اطلاعات کاملتری به دست آورد. این نرم افزار علاوه بر اهداف کاربردی برای مدیران و برنامه نویسان شبکه، کاربردهای آموزشی نیز میتواند داشته باشد. در بحث آموزش شبکه های بی سیم به ویژه  شبکه های وای فای میتوان از آنالیزهای ارائه شده توسط این برنامه نهایت استفاده را برد. CommView نمایی کلی از ترافیک جاری بر روی شبکه های WLAN را نمایش میدهد و تحت ویندوزهای xp و ۲۰۰۳، ویستا، ۲۰۰۸ و سون، ۸ و ۱۰ قابل اجرا است.

CommView system requirements

CommView for WiFi runs on Microsoft Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2. Both 32- and 64-bit versions are supported.

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود TamoSoft_CommView_for_WiFi_7.1.805_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵۱ مگابایت