دانلود نرم افزار Stardock DeskScapes 8.51 Multilingual – ……. – …….


DeskScapes ابزاری جالب و مفرح جهت قرار دادن تصاویر زمینه متحرک و یا پخش ویدیو در دسکتاپ ویندوز است. برنامه به صورت پیش فرض تعدادی تصاویر زمینه متحرک زیبا دارد که به سادگی میتوانید برای دسکتاپ خود از آنها استفاده کنید. همچنین امکان استفاده از فایلهای WMV به عنوان تصویر زمینه نیز وجود دارد. در این نرم افزار بیش از ۴۰ افکت مختلف وجود دارد که آنها را میتوانید بر روی تصاویر مورد نظرتان اعمال کنید. فرمت مورد استفاده این برنامه برای تصاویر زمینه متحرک dream است.

این فرمت در واقع اطلاعات مورد نیاز برای متحرک کردن تصویر انتخاب شده در خود جای داده است. این فرمت را میتوانید به عنوان اسکرین سیور نیز استفاده کنید. افکتهای مختلفی مانند سیاه و سفید کردن تصاویر، blur، معکوس سازی تصویر، حالت شب، هنری، زمستانی و … وجود دارد که از آنها میتوانید در جهت زیبا سازی هر چه بیشتر تصاویر زمینه بهره ببرید. برای برخی از تصاویر ممکن است نیازمند تغییر رنگ و سفارشی سازی آن باشید. به کمک اسلایدرهای تغییر رنگ این برنامه، انجام این کار بسیار آسان خواهد بود. شما میتوانید رنگ کلی تصویر را طبق سلیقه خود تغییر دهید. میزان اشباع رنگ آن را کم و زیاد کنید.

DeskScapes از سیستم هایی با چندین مانیتور نیز پیشتبانی میکند. شما میتوانید بر روی هر یک از مانیتور ها تصاویر متحرک مجزایی داشته باشید و یا یک تصویر مشترک را بر روی مانیتورهای مختلف استرچ کنید. واسط کاربری این برنامه بسیار ساده و سرراست طراحی شده است. برنامه تنظیم خاصی ندارد، با چند کلیک میتوانید تصویر متحرک مورد نظرتان را حلق کنید. این نرم افزار قبل از اعمال تصویر بر روی دسکتاپ ابتدا پیش نمایشی از آن را نمایش میدهد، در صورت رضایت میتوانید آن را استفاده کنید.

DeskScapes System Requirements

Windows 10/8/7

Microsoft DirectX™

Minimum screen resolution: 1024 x 768

فایل Patch موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی و اجرا و اعمال کنید.

دانلود Stardock_DeskScapes_8.51_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۴ مگابایت