دانلود نرم افزار Spire.Office Platinum 2.14.7 / 2.15.4 – ……. – …….


Spire.Office مجموعه ای از کامپوننتهای مفید آفیس برای برنامه نویسان دات نت است. این مجموعه شامل جدیدترین و بروزترین ورژن کامپوننتهای مختلف آفیس برای دات نت، wpf و سیلورلایت است. بنابراین امکان استفاده از آنها در برنامه های دسکتاپ و وب هم برای زبان سی شارپ و هم ویژوال بیسیک میسر است. این کامپوننتها در سطوح اینترپرایز و پیشرفته ارائه شده اند و شامل مواردی همچون Spire.Doc, Spire XLS, Spire.Spreadsheet, Spire.Presentation, Spire.PDF, Spire.DataExport, Spire.PDFViewer, Spire.DocViewer and Spire.BarCode و … میشوند. از روی اسم کامپوننتهای بایستی به کارکرد آن پی برده باشید.

با استفاده از این مجموعه دسترسی و کار با فایلهای داک، پاورپوینت، اکسل، فایلهای pdf و … کار سختی نیست و با سرعت بالایی میتوانید به اهداف کدنویسی خود دست پیدا کنید. به راحتی میتوانید فایلهای اکسل را در برنامه باز کنید، پرینت بگیرید، فایلهای پاورپورینت و اسناد پی دی اف را با چند خط کد در برنامه خود نمایش دهید. یکی از نقاط قوت این بسته نرم افزاری  تعداد زیاد خروجی های آن است، به عنوان مثال از داده های برنامه خود میتوانید انواع خروجی های ورد، اکسل، RTF، اکسس، پاورپوینت، پی دی اف، xps، اچ تی ام ال، ایکس ام ال، فایلهای CSC، dbf و … بگیرید. این ویژگی بسیار کاربردی و به درد بخور است.

دیگر نیازی به کتابخانه ها و کامپوننتهای مختلف برای این کار ندارید همه آنها در این بسته در دسترس شماست. یکی دیگر از نکات قابل توجه Spire.Office ، عدم وابستگی ان به نرم افزارهای آفیس است. شما بدون نصب بودن آفیس میتوانید اسناد ورد و پاورپوینت و … را در برنامه باز کنید و یا خروجی بگیرید. بنابراین اگر قصد ساخت سیستم های اتوماسیون و خودکار سازی ساخت و مدیریت اسناد دارید به جای ماکرونویسی در مجموعه آفیس از این مجموعه استفاده کنید چرا که علاوه بر امنیت سهولت استفاده از آن نیز مزیت محسوب میشود.

 

محتوای مجموعه:

  1. Spire.Doc
  2. Spire.DocViewer
  3. Spire.Pdf
  4. Spire.PdfViewer
  5. Spire.Presentation
  6. Spire.XLS
  7. Spire.DataExport

Windows All

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Spire.Office_Platinum_2.15.4

دانلود Spire.Office_Platinum_CrackFix

دانلود Spire.Office_Platinum_2.14.7

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۳۰ مگابایت