دانلود نرم افزار Siemens LMS Samcef Field 17.0.01 x64 – ……. – …….


LMS Samcef Field نرم افزاری جهت آنالیز و شبیه سازی المان محدود (FEM) سیستم های مکانیکی، حرارتی و ترمومکانیکی است. این برنامه از ساده ترین تا پیشرفته ترین سیستمها در صنایع هوافضا، دفاعی و خودروسازی را تحت پوشش قرار میدهد و قادر است انواع مختلف سیستم های صنعتی را با استفاده از روش المان محدود آنالیز و شبیه سازی کند. با استفاده از این برنامه برای تمامی مسائل خطی استاتیک، تجزیه و تحلیل مودالها و مسائل مربوط به کمانش، شبیه سازی پویای خطی، مسائل مختص سوپر المنتها، آنالیز حالتهای متحرک و تحلیل طیف پاسخ شوک راه حلهای مناسبی ارائه میدهد.

علاوه بر مسائل خطی امکان شبیه سازی مسائل گذرای غیر خطی نیز در این خانواده از FEM Slover میسر است. با استفاده از این برنامه امکان تحلیل مواد غیر خطی یا کامپوزیتی، حالتهای هندسی غیر خطی، تجزیه و تحلیل حساسیتهای شکلی ناشی از مسائل تماس اصطکاکی و … وجود دارد. این محصول یک ماژول اختصاصی برای بررسی و آنالیز سیستم های مکانیکی پر سرعت دارد که به کمک آن بررسی رفتار خطی و حتی غیر خطی این سیستم ها کار سختی نخواهد بود.

شبیه سازی حرارتی این نرم افزار این توانایی را به متخصصین میدهد تا امکان آنالیز پدیده های گذرا مانند انتقال و اتلاف حرارتی، هدایت گرمایی، میزان تابش و فرسایش گرمایی را داشته باشند. این نرم افزار روشهای مختلفی برای مدلسازی در اختیار مهندسین قرار داده است. از جمله این روشها میتوان به مدل دو بعدی آنالیز تنش صفحه ای، مدلهای هارمونیک، مالتی هارمونیک، تقارن چرخه ای و یا مدلهای کاملا سه بعدی اشاره کرد. یکی از ویژگی های جالب این برنامه امکان سوئیچ کردن ساده بین حالتهای مختلف آنالیز است، به عنوان مثال با یک کلیک میتوانید از شبیه سازی خطی به شبیه سازی گذرای غیر خطی تغییر حالت دهید. این نرم افزار با به کار گرفتن تمامی هسته های پردازشی بر روی سیستمهایی که چنین شرایطی را داشته باشند کارایی بالایی در حین پردازش خواهد داشت.

LMS Samcef Field System Requirements

Operating systems: Windows 7 SP1 (64-bit) / Windows 8.1 (64-bit)

Processing unit: 2.5GHz frequency or higher

RAM: 4 GB

Display: 1024×768 pixels

Hard disk: 10 GB of 7200 rpm hard disk or better

در فایل Readme.txt آورده شده است.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۲۴۵ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۲۳ گیگابایت