دانلود نرم افزار Seekford .NET Internet Library 2014 v14.3.0.568 – ……. – …….


Seekford .NET Library کتابخانه ای توانمند جهت کار با شبکه و ایمیل است. در دات نت به صورت پیش فرض کتابخانه های داخلی برای کار با پروتکلهای MIMI, SMTP, POP3 و … وجود دارد. این کتابخانه ها برای برنامه های کوچک و مصارف معمولی کارایی خوبی دارند. ولی در بعضی از برنامه های پیچیده که نیازمند تبادلات پیچیده ای با شبکه و یا استفاده از پروتکلهایی همچون SNTP باشیم نیازمند کدنویسی اضافی خواهیم بود. این کتابخانه در راستای برآورده کردن این نیاز ارائه شده است.

در این کتابخانه ویزاردهای مختلفی برای تولید خودکار کدهایی برای پروتکلهای و مسائل مختلف شبکه وجود دارد. به عنوان مثال اگر در حال نوشتن برنامه ای برای مانیتورینگ تجهیزات شبکه هستید و میخواهید وضعیت سلامتی و کیفیت ارتباط تجهیزاتی همچون روترها، سرورها، سوئیچها و نظایر آن را در یک پنل مدیریتی نظارت کنید قطعا نیازمند کدنویسی برای فرایندهای ارتباطی در پروتکل SNTP خواهید بود. اما این کتابخانه با فراهم کردن کدهای آماده و مطمئن راهی که باید بروید را از قبل طی کرده است. به راحتی میتوانید برنامه های مبتنی بر SNTP بنویسید و هیچ گونه نگرانی در مورد نقصان داده ها و … هم نخواهید داشت.

همچنین برای برنامه هایی که مبتنی بر جستجو کردن در سرورهای DNS و یا نیازمند استخراج رکوردهای اطلاعاتی CNAME و … هستند باز هم کدهایی از پیش آماده شده وجود دارند که تنها با کمی سفارشی سازی آنها میتوانید به مقصود خود برسید. همچنین در بحث ایمیل و کلاینتهای ایمیلی مهمترین موضوع یعنی اعتبار سنجی کاربران و اطلاعات وارد شده یکی از مواردی است که Seekford .NET Library به خوبی آن را تحت پوشش قرار داده است. علاوه بر این اینکودرهای زیادی افزون بر موارد پیش فرض دات نت مانند Base64, checksum,crc32,sha1 و … وجود دارد که از آنها میتوانید در جای مناسب استفاده نمایید.

 

با استفاده از Keygen موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Seekford_.NET_Library_2014_v14.3.0.568

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲٫۵ مگابایت