دانلود نرم افزار Ready API 1.4.1 Pro (SoapUI NG, Secure, LoadUI NG, ServiceV) x86/x64 – ……. – …….


Ready API ابزاری جامع برای توسعه بهتر API ها است. API واسط برنامه نویسی برنامه است که بیانگر شیوه تعامل اجزای مختلف برنامه است. شاخه ای مهم تحت عنوان Web API امروزه رواج زیادی بین برنامه نویسان دارد. این شاخه از API ها دسترسی راه دور به موجودیتها دارند و تنها درخواست خود را ارسال میکنند و پاسخ داده میشود. به عنوان مثال تعدادی زیادی Web Api برای ارسال و مدیریت پیامک داریم، در این روش کافی است تا با کافنیگ اولیه API صورت گیرد و سپس شماره مقصد، پیام و سایر اطلاعات در متدی به عنوان پارمتر ارسال شوند و سرور راه دور با دریافت این درخواست، پیام را ارسال و نتیجه را به مصرف کننده اطلاع میدهد.

به عنوان مثالی دیگر نرم افزارهای شناسایی آهنگ مثل Shazam با ترکیب Web Api های ارائه شده توسط سرویسهای موسیقی قادر به انجام کار است. ولی همه اینها از ناحیه مصرف کننده بود. اگر خود ما بخواهیم برای خدمات خود API بنویسیم دست به گریبان ماجراهای جدیدی میشویم. رفع مشکلات مربوط به کدهای API، پیدا کردن باگهای موجود، ردیابی عامل مشکل، چه در خواستی باعث بروز خطا در API شده است. برنامه نویس دوست دارد بداند منشاء مشکل چه بوده، او نیاز به راه حلهایی دارد تا بتواند درخواستی که منتهی به خطا شده است را شناسایی کند تا با بررسی آن مشکل را حل کند.

یا توسعه API چه تاثیری بر عملکرد مصرف کنندگان خواهد داشت، ساخت پیغام های سفارشی برای مصرف کنندگان و بسیاری از مسائل دیگر. همه این مشکلات را میتوانیم به کمک برنامه ها و ابزارهایی که به همین منظور ارائه شده اند مدیریت کنیم. یکی از ابزارهای مهم در این زمینه Ready API است. این برنامه با ترکیب چندین ابزار مختلف سعی دارد به یک پلتفرم جامع برای توسعه، اشکال زدایی و مدیریت API ها تبدیل شود. با استفاده از این ابزار به راحتی میتوانید کدهای API را تست کنید. پیامهای پاسخ را سفارشی کنید. API را تحت فشار قرار دهید. این فشار را میتوانید بر بخشهای مختلف اعمال کنید تا رفتار API را در مقابل فشارهای خارجی ارزیابی کنید. به راحتی میتوانید ناهمخوانی های بوجود آمده بر اثر توسعه API را از بین ببرید، برای بحثهای امنیتی و احراز هویت نیز Ready API سنگ تمام گذاشته است.

Ready API System Requiremtns

۱GHz or higher

۳۲-bit or 64-bit processor

۴GB of RAM

۳۰۰MB of hard disk space for installation (Ready! API and HermesJMS)

Windows Vista SP2 or later

Oracle Java 8 (JRE 1.8.0.45) if installing from binary

VirtServer

۳۲-bit or 64-bit processor

۱GHz or higher

۴GB of RAM

۳۰۰MB of hard disk space for installation (Ready! API and HermesJMS)

Windows Vista SP2 or later

Oracle Java 8 (JRE 1.8.0.45) if installing from binary

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Ready_API_1.4.1_Pro_All_SoapUI_NG_Pro_Secure_Pro_LoadUI_NG_Pro_ServiceV_Pro_x86

دانلود Ready_API_1.4.1_Pro_All_SoapUI_NG_Pro_Secure_Pro_LoadUI_NG_Pro_ServiceV_Pro_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۹۲ + ۱۹۶ مگابایت