دانلود نرم افزار PCUnlocker WinPE 3.8.0 Enterprise Edition ISO – ……. – …….


PCUnlocker ابزاری مفید برای دور زدن رمز عبور ویندوز و یا ریست کردن آن در مواقع فراموشی است. اگر فردا سیستم خود را روشن کنید و رمز عبور لاگین ویندوز را به یاد نیاورید چه اتفاقی می افتد؟ آیا تا الان پیش بینی چنین شرایطی را کرده اید؟ برنامه PCUnlocker راه حلی مناسب برای این مسئله است. در هر شرایطی اگر رمز لاگین ویندوز حتی اکانت ادمین را فراموش کرده باشید امکان استفاده از سیستم عامل را خواهید داشت. تنها کافی است تا طبق مراحل این برنامه یک دیسک بوت بسازید تا در شرایط اضطراری نجات بخش شما باشد.

این برنامه بعد از نصب میتواند یک دیسک بوتیبل برای شما بسازد که از طریق آن قادر خواهید بود بدون نیاز به دانستن رمزهای ویندوز از ویندوز ۲۰۰۰ گرفته تا xp و ویستا، ۷/۸/۱۰ وارد این سیستم عاملها شوید. ظاهر این برنامه بسیار ساده و البته زیبا طراحی شده است. شما در چند مرحله قادر هستید دیسک مورد نظر خود را بسازید. توسط این دیسک همچنین امکان ریست کردن رمز عبور سرورهای اکتیو دایرکتوری نیز وجود دارد. این برنامه اهمیتی نمیدهد که اکانت قفل شده مربوط به گروه کاربری استاندارد ویندوز است یا ادمین و یا سایر دامینها.

همه انواع اکانتهای رمز گذاری شده قابل دور زدن هستند. برای ویندوزهای ۸ و ۱۰ نیز به راحتی میتوان رمز اکانتهای لوکال و ادمین را ریست کرد. یکی دیگر از قابلیتهای این برنامه امکان ریست کردن محدودیت تعداد دفعات ورود به ویندوز و یا اکتیو دایرکتوری است.  PCUnlocker حتی توانایی ریست کردن پسورد یوزرها بر روی ماشینهای مجازی همچون VMWare، VirtualBox و … را نیز داراست. دیسک بوت امکان کپی شدن بر روی فلش مموری نیز دارد. این فلش مموری نیز قابلیت بوت خواهد داشت و بر روی هر سیستم ویندوزی کار میکند.

PCUnlocker System Requirements:

• Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2012, 2008, 2003, 2000 (32-bit 64-bit)

• At least 512M physical RAM

• A CD/DVD or USB flash drive

فایل ISO را با Rufus روی فلش رایت و استفاده کنید.

دانلود PCUnlocker_WinPE_3.8.0_Enterprise_Edition_ISO

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۱ مگابایت