دانلود نرم افزار Oracle Crystal Ball Enterprise Performance Management Fusion Edition 11.1.2.3.0 x86/x64 – ……. – …….


Oracle Crystal Ball پلاگینی قدرتمند برای انجام محاسبات و تحلیلهای مالی و اقتصادی در محیط اکسل است. معمولا فعالان بازار بدون سنجش پیشرفتهای مالی و تحلیل وضعیت خود یا حتی رقبا امکان بقا و رشد در بازارهای مالی را نخواهند داشت. دانشجویان اقتصاد، حسابداری و مالی همگی نیازمند یادگیری و انجام این محاسبات لااقل برای پایان نامه ها و تز تحصیلی خود هستند. از طرفی انجام محاسبات تحلیلی کار پیچیده ای است و اگر قرار باشد خودمان در اکسل و نرم افزارهای صفحه گسترده این کار را انجام دهیم زمان و انرژی زیادی تلف خواهد شد.

در واقع وقت زیادی از کار ما صرف طراحی جداول، چارتها، ارتباط آن ها با یکدیگر، استفاده از فرمولهای اکسل و سفارشی سازی آنها و حتی ماکرونویسی های پیچیده خواهد شد. این پلاگین با هدف تسهیل این عملیات ارائه شده است. بعد از نصب این برنامه یک تب جدید در محیط اکسل اضافه میشود که تمامی محاسبات مالی و آنالیزهای اقتصادی را به راحتی میتوانید انجام دهید. برنامه تعداد زیادی فانکشن و قابلیت از پیش تعریف شده دارد که در اکثر اوقات حتی نیازی به اضافه کردن و تغییر این قابلیتها نیست.

تنها کافی است اطلاعات خود را وارد کنید و از قابلیتهای این برنامه استفاده نمایید. در این پلاگین به راحتی امکان محاسبه، پیش بینی سود، ریسکهای مالی و در مباحث بورس تعیین سبد ایده آل و … وجود دارد. این برنامه به شما این توانایی را میدهد تا بدون درگیر شدن با اکسل تمرکز خود را بر روی مدلسازی داده ها، پیش بینی و بهینه سازی اطلاعات قرار دهید. نتایج تحلیل را میتوانید با انواع مختلفی از چارتها مشاهده کنید.  از انجایی که این برنامه در قالب پلاگین اکسل به شما خدمات رسانی میکند زمان زیادی برای یادگیری آن لازم نیست چرا که قطعا از قبل با اکسل آشنا بودید.

Oracle Crystal Ball System Requirements

Microsoft Windows 2000 Professional with Service Pack 3, Windows XP Home Edition with Service Pack 2 or 3, Windows XP Professional with Service Pack 2 or 3, or Windows Vista (tested on Windows Vista Enterprise, Business, Home Premium, and Home Basic editions).

Microsoft Excel 2000, 2002 (XP), 2003, or Excel 2007. Service Pack 1 is recommended for

use with Excel 2007.

Microsoft Internet Explorer 6.0 or later.

Microsoft .NET Framework 2.0 (or 3.0 or 3.5 with Windows XP versions or Vista).

Personal computer with Pentium-equivalent microprocessor (800 MHz or faster).

At least 512 MB of RAM.

About 80 MB of hard disk space for Crystal Ball and sufficient space for the version of Microsoft .NET Framework that you are using. For example, currently Microsoft .NET Framework 2.0 with SP 1 takes 185 MB of hard disk space and Microsoft .NET Framework 3.0 takes about 60 MB. For the latest requirements, check www.microsoft.com. (Note: Each of those two components requires approximately twice the given amount of disk space during installation.)

CD-ROM drive.

Video graphics adapter and monitor with at least 1024×768 resolution.

Adobe Acrobat Reader 6.0 or later.

با استفاده از Keygen‌ موجود در فولدر Crack نرم افزار را رجیستر کنید.

دانلود Oracle_Crystal_Ball_Enterprise_Performance_Management_Fusion_Edition_11.1.2.3.0_x86

دانلود Oracle_Crystal_Ball_Enterprise_Performance_Management_Fusion_Edition_11.1.2.3.0_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

ورژن ۳۲ بیتی: ۹۰ مگابایت

ورژن ۶۴ بیتی: ۹۶ مگابایت