دانلود نرم افزار Nuance PaperPort Professional 14.5.15451.1609 Multilingual – ……. – …….


PaperPort نرم افزاری کارآمد و روشی مناسب جهت اسکن اسناد، سازمان دهی و اشتراک اسناد اسکن شده، تصاویر و فایلها است. ایده اصلی این برنامه کاهش وابستگی به دنیای کاغذی و دسترسی آسان و سریع به اسناد از هر جا و هر لحظه میباشد. در واقع وقتی سندهای مختلف را اسکن میکنید همگی آنها در یک فضای ابری مشترک ذخیره میشوند و کاربرانی که مجوز دسترسی دارند از هر وسلیه ای مانند کامپیوتر، موبایل، تبلیت و لپ تاپ قادر هستند اسناد را دریافت و مشاهده کنند.

این برنامه توانایی های فایلهای PDF و قابلیتهای مدیریت اسناد را در کنار هم قرار داده است و در قالب یک برنامه گرافیکی ساده و زیبا به کاربران ارائه کرده است. این نرم افزار قدمی خوب در جهت حذف کاغذ بازی و رفع مشکلات ناشی از درگیری کاربران با اسناد کاغذی است. معمولا نگهداری و ساماندهی نسخه کاغذی اسناد کار بسیار دشواری است، حتی اگر از لحاظ اجتماعی و حقوقی هنوز قادر نیستیم نسخه کاغذی اسنادمان را کنار بیندازیم ولی برای دسترسی های روزانه و صرفا جهت اطلاع از محتوای سند استفاده از تکنولوژی و محصولات نرم افزاری تصمیمی درست است.

یکی از ویژگی های مهم این برنامه دسترسی آسان از طریق جستجوگر پیشرفته آن است. به سادگی میتوانید متن خاصی را در یادداشتها و یا نام اسناد جستجو کنید، امکان مرتب سازی نتایج جستجو شده بر اساس فاکتورهای مختلفی وجود دارد. این برنامه علاوه بر ساده کردن فرایند مدیریت فایلها و اسناد، راه حلهای خوبی نیز برای حفظ امنیت داده ها ارائه کرده است. این امنیت در همان حالت پیش فرض هم کارایی مناسبی دارد هر چند میتوانید بر اساس نیازهای شخصی و یا سازمان و شرکت خود در بخش تنظیمات برنامه تغییرات مورد نظر خود را اعمال کنید. میلیونها نفر در سراسر دنیا اکنون وابستگی کاری به این نرم افزار پیدا کرده اند و گردش کار افراد و سازمانهای زیادی به واسطه این برنامه دستخوش تغییراتی اساسی شده است.

PaperPort System Requirements

Supported Operation Systems:

– Windows 10 32-bit or 64-bit Edition

– Windows 8 32-bit or 64-bit Edition

– Windows XP 32-bit SP3

– Windows Vista 32-bit and 64-bit with SP2 or higher

– Windows 7 32-bit and 64-bit

System requirements:

– Intel Pentium compatible, or newer CPU

– ۱ GB RAM

– ۷۰۰ MB free hard disk space for application files and installation

– ۱۰۲۴×۷۶۸ resolution display with 16 bit (High Color) or better

– Windows compatible pointing device

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود Nuance_PaperPort_Professional_14.5.15451.1609_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۶۹ مگابایت