Call: 0123456789 | Email: info@example.com

دانلود نرم افزار Netsparker Professional 4.8.0.13139 Fixed – ……. – …….


Netsparker ابزاری مفید جهت شناسایی صعفهای امنیتی وبسایتهای اینترنتی است. این برنامه با بررسی تنطیمات سورس صفحات وبسایت و انجام تستهای امنیتی مختلف میزان امنیت وبسایت شما را سنجش میکند و در انتها لیستی از گزارشهای دقیق و طبقه بندی شده ارائه میدهد. به عنوان مثال یکی از آسیبهای امنیتی رایج حملات XSS است که سهم گسترده ای از حملات هکرها را در بر میگیرد. در این روش هکر کافی است تا به باگهای xss وبسایت شما پی ببرد. بعد از آن با تزریق و اجرای کدهای آلوده به مقصود خود دست پیدا میکند. این برنامه دقیقا همانند یک هکر تعداد بسیار زیادی کدهای آلوده البته کنترل شده بر روی وبسایت شما آزمایش میکند و سایت شما را در مقابل سناریوهای مختلف مورد آزمون قرار میدهد. به محض مشاهده نتایج نامناسب آنها را به شما اطلاع میدهد.

این کار باعث میشود تا به سرعت خطاهای کدنویسی را برطرف کنید و جلوی این نوع حملات را بگیرید. به همین صورت سایر حملات مانند حملات دیتابیسی با استفاده از SQL Injection توسط این برنامه قابل تشخیص است. همچنین سایر باگهای امنیتی مانند RFI,LFI,AFU,RCE و … نیز توسط این ابزار قابل شناسایی است. یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار امکان تست کردن وضعیت وبسایت شما در مقابل یک اسکریپت خاص است. در واقع در این روش شما با نوشتن یک اسکریپت یا اکسپلویت آلوده و تست آن بر روی وبسایتتان به آسیب پذیری مورد نظر پی خواهید برد.

Netsparker با انواع وبسایتهای ای جکسی و جاوااسکریپتی سازگار است و تمامی حالتها و سناریوهای مختلف در وبسایت هدف مورد اسکن قرار میگیرد. با استفاده از این نرم افزار مفید شما میتوانید همچنین دایرکتوریهای خالی را نیز در وبسایت خود پیدا کنید. مهم نیست از این ابزار استفاده میکنید و یا سایر ابزارهای مشابه. مهم استفاده کردن از این ابزارهاست. اگر صاحب وبسایتی هستید و امنیت آن برای شما مهم است که قطعا مهم است Netsparker را به شما توصیه میکنیم.

Netsparker Compatibility:

Microsoft Windows Vista or Windows Server 2008 or higher (x64 recommended)

Microsoft Internet Explorer 9 or higher

Microsoft .NET Framework 4.6.1

۱Ghz Pentium processor or higher (Intel i7 1.6GHz or higher recommended)

۱GB of available RAM (4GB recommended)

۱۰۰ MB of HDD space for installation and an additional 100 MB for scanning, with up to 4.2 GB required per scan, depending on target application size

فایل Readme.txt را در فولدر Crack‌ مطالعه کنید.

دانلود Netsparker_Professional Edition 4.8.0.13139 Fixed

دانلود Netsparker_4.7.1.12478

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۹ مگابایت