دانلود نرم افزار Mosek ApS Mosek 7.1.0.63 x86/x64 – ……. – …….


MOSEK ابزاری جهت حل مسائل بهینه سازی محاسبات ریاضی است. موضوعاتی همچون مسائل برنام ریزی خطی، معادلات درجه دوم، مخروطها و چالشهای مربوط به اعداد مختلط توسط این برنامه قابل حل و بهینه سازی هستند. این برنامه بیش از آنکه کاربردهای شخصی داشته باشد ابزاری کاربردی جهت حل مسائل بهینه سازی در مقیاس وسیع میباشد. به کمک این نرم افزار انواع مسائل خطی در حوزه ریاضیات، معادلات درجه دوم مخروطی، متغیرهای ماتریسی، معادلات درجه دوم محدود، مسائل غیرخطی محدب و … قابل حل است.

یکی از نکات جالب این برنامه عدم محدودیت در انجام محاسبات پیچیده است. این برنامه محدود بهه حافظه رم شماست. برای مسائلی با دامنه وسیع و گسترده برنامه نیازمند حافظه زیادی است تا بتواند پردازش داده ها را انجام دهد. اگر محدودیت خاصی در میزان حافظه رم نداشته باشید، برنامه نیز قادر به حل مسائل بزرگتری میباشد. این برنامه در مسائل مربوط به برنامه ریزی خطی از دو روش بهینه سازی پایه و دوطرفه سیمپلکس پشتیبانی میکند. یکی دیگر از ویژگی های قابل ذکر این برنامه پیش محاسبات جهت کوچک کردن سایز مسئله است.

به عنوان مثال وقتی مسئله ای پیچیده را مطرح میکنید. برنامه قبل از ارائه راه حل، مسئله را تا حد ممکن کوچک میکند تا روند بهینه سازی با سرعت بالاتری انجام شود. همچنین برنامه قادر است مسائل مربوط به جریان های شبکه ای را نیز به روش سیمپلکس شبکه ای حل کند. شاخه و برش روش دیگری در بهینه سازی ترکیباتی است که برای حل مسائل برنامه های خطی عدد صحیح مورد استفاده قرار میگیرد. این روش که از الگوریتمهای شاخه و حد جهت بهینه سازی استفاده میکند نیز در این برنامه پشتیبانی میشود. MOSEK به خوبی بر روی سیستم هایی با چندین هسته پردازشی کار میکند و نهایت سرعت ممکن را بر روی سیستمهایی با توان سخت افزاری مناسب ارائه خواهد کرد.

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Mosek_ApS_Mosek_7.1.0.63_x86

دانلود Mosek_ApS_Mosek_7.1.0.63_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۲ + ۴۶ مگابایت