دانلود نرم افزار Molegro Virtual Docker 2013 v6.0.1 / Data Modeller 2013 v3.0.1 – ……. – …….


Molegro Virtual Docker نرم افزاری مناسب جهت پیش بینی تعاملات لیگاند پروتئینی است. این برنامه در یک محیط گرافیکی و ساده امکان آماده سازی مولکول،  پیش بینی و بررسی اتصالات بالقوه با لیگاندهای مختلف را میسر کرده است. اتصالات در یک محیط گرافیکی سه بعدی و با کیفیت بالا نمایش داده میشود. در این برنامه از آخرین تکنیکهای پردازش داده استفاده شده است و وقتی آن را در کنار اینترفیس مناسبش قرار میدهیم به ادعای شرکت سازنده در مورد کاربرد پذیری و افزایش بهره وری صحه خواهیم گذاشت.

در مقایسه با سایر محصولات این برنامه تعاملات بین مولکول و لیگاندها با دقت بالاتری نمایش داده میشود. این برنامه برای افزایش دقت پیش بینی ها از تکنولوژی های منحصر به فردی استفاده میکند و در این زمینه ادعای برتری بر سایر محصولات دارد و طبق تجربه ای که کاربران این برنامه داشته اند این ادعا تا حد زیادی واقع بینانه است. در هنگام کار با این نرم افزار نیازمند دانش فنی بالایی نیستید. تمرکز شرکت سازنده روی ساده بودن واسط کاربری بوده تا متخصصین بتوانند بدون درگیر شدن با جنبه های غیر فنی کار، وقت بیشتری روی پژوهش های خود صرف کنند.

نصب و استفاده از Molegro Virtual Docker آسان است و کارهای مختلف به کمک ویزاردهای گرافیکی ارائه شده است. ابزارهای تحلیلی نیز به خوبی در این برنامه ایفای نقش میکنند. با توجه به خروجی واحد تحلیل این برنامه که در قالب گزارشهایی خلاصه و مفصل ارائه میشود محققین قادر هستند اطلاعات مفیدی را کسب کنند. این اطلاعات در حالت دستی به سختی حاصل میشود و یا لااقل زمان زیادی برای حصول نتایج مناسب مورد نیاز است. این نرم افزار به صورت کراس پلتفرم ارائه شده است و بر روی سیستم عاملهای ویندوز، لینوکس و مک قابل نصب و اجرا است.

Windows XP / 7 / 8.1 / 10

پس از نصب فایل mvd.license را در مسیر نصب برنامه و در پوشه‌ی bin کپی کنید.

دانلود Molegro Virtual Docker 2013.6.0.1 Molegro Data Modeller 2013.3.0.1

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۹٫۸ مگابایت