دانلود نرم افزار Kubotek KeyCreator Direct CAD 13.5.0 x64 – ……. – …….


KeyCreator Direct CAD نرم افزار توانمند برای طراحان، تولید کنندگان و تحلیلگران جهت طراحی و ساخت قطعات مکانیکی است. این برنامه با انعطاف پذیری بالایی که دارد این فابلیت را در اختیار متخصصین قرار میدهد تا به آسانی قطعات مکانیکی را طراحی کنند، تغییر دهند و در صورت نیاز آنالیز کنند. این نرم افزار در فضایی بدون محدودیت امکان دیزاین کردن هر نوع قطعه مکانیکی را به کاربران میدهد. هندسه قطعات را به سادگی میتوانید تغییر دهید، به این نکته نیز توجه داشته باشید که با کوچکترین تغییرات در طراحی قطعه، تمامی اطلاعات و آنالیز متصل به آن بروزرسانی میشود. به عنوان مثال نقشه محصول بر اساس تغییرات اعمال شده آپدیت میشود، این موضوع باعث میشود تا بدون نگرانی از به هم خوردن محاسبات قبلی شما بی نهایت بار تغییرات لازم را در طراحی اعمال کنید تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید.

اضافه کردن اشکال و اجرام جدید به طراحی، حفره ها و سایر موارد در این برنامه به راحتی امکان پذیر است. این نرم افزار ابزارهای مدلسازی در اختیار شما قرار میدهد که توسط آن امکان مدلسازی کوچکترین قطعات تا بزرگترین و پیچیده ترین قطعات مکانیکی مقدور خواهد بود. یکی از ویژگی های جالب این نرم افزار امکان ایمپورت کردن مستقیم مدلهای CAD از سایر نرم افزارهای مشهور مانند اتوکد یا اینتلی کد میباشد. همچنین امکان اکسپورت کردن نتایج در فرمتهایی دیگر برای تکمیل پروژه در نرم افزارهای تخصصی مربوطه امکان پذیر است.

یکی از نقاط قوت این محصول تولید نقشه های دقیق از محصول است. این نقشه های به همراه اطلاعات کامل و مفصل به صورت خودکار تولید میشوند و از آن میتوان برای ارتباط با سایر متخصصین و اعضای گروه استفاده کرد. در واقع این نقشه بازنمای دقیق مدل در دنیای واقعی خواهد بود. در این نرم افزار امکان متحرک سازی مدل برای نمایش نحوه عملکرد محصول نیز وجود دارد. از این مدل متحرک میتوان جهت درک بهتر عملکرد قطعات پیچیده بهره جست. این برنامه همچنین امکان تولید کدهای مورد نیاز دستگاه های CNC و ماشین کاری را نیز دارد که قابلیت ارزشمندی محسوب میشود.

KeyCreator Direct CAD System Requirements

OS Windows Vista (32 or 64-bit), Windows 7 or 8 (32 or 64-bit)

CPU As required by operating system

۸ GB RAM

VGA No Minimum

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Kubotek_KeyCreator_v13.5.0_x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۰۲ مگابایت