دانلود نرم افزار iPubsoft ePub to PDF Converter 2.1.6 – ……. – …….


ePub to PDF Converter همانطور که از نامش مشخص است برنامه ای جهت تبدیل کتابهای الکترونیکی epub به فرمت محبوب PDF است. فرمت epub یکی از فرمتهای مشهور در بین کتابخوانهای الکترونیک و تبلتها مانند آی پد، آی فون، نوک، کوبو، سونی ایبوک ریدر، کیندل و … است. یکی از مزیتهای این فرمت تطبیق پذیری اندازه کتاب با دستگاه میزبان است. یعنی اگر کتاب را در موبایل خود باز کنید به صورت خودکار فونت و سایز صفحه طوری تنظیم میشود که بدون نیاز به اسکرول افقی بتوانید به آسانی مطالعه کنید.

البته این فرمت بیشتر برای دستگاه های قابل حمل و کوچک کاربرد خواهد داشت. در کامپیوترهای دسکتاپ معمولا فرمت PDF به دلیل حفظ بهتر قالب بندی و سازگاری با سیستم های مختلف مورد ترجیح کاربران است. همچنین پی دی اف فرمتی است که به راحتی میتوان امنیت آن را برقرار کرد. برای این دسته از فایلها میتواند محدودیتهای چاپ، کپی برداری و … تعریف کرد. از طرفی گاهی اوقات ورژن PDF کتاب مورد نظر ما در اینترنت وجود ندارد و فقط ورژن هایی مثل ای پاب وجود دارد.

در این شرایط میتوانید به کمک این برنامه فایل epub را به فرمت pdf تبدیل کنید. این نرم افزار در هنگام تبدیل، قالب بندی را به هم نمیزند و ورژن ای دقیقا مشابه در قالب پی دی اف ارائه میدهد. یکی از مزایای این برنامه امکان تبدیل دسته جمعی فایلهاست. اگر در آرشیو خود تعداد زیادی کتاب با فرمت ای‌پاب دارید و میخواهید از شر آنها خلاص شوید ePub to PDF Converter را نصب کنید و با یک کلیک همه آنها را به پی دی اف تبدیل کنید. واسط کاربری برنامه هم تقریبا هیچ چیز عجیبی ندارد، فایل ورودی و مسیر ذخیره سازی خروجی را انتخاب میکنید. برنامه همه کارها را خودش انجام میدهد.

iPubsoft ePub to PDF Converter System Requirements

Supported OS: Windows 10/8/7/Vista/XP/2008(R2)/2003(R2)/2000/NT (32bit and 64bit)

Processor: 1GHz Intel/AMD processor or above

RAM: 256MB RAM (512MB or above recommended)

Free Hard Disk: 10 MB of free space

Supported Input File Format: DRM-free ePub

پس از نصب فایل موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کرده و سپس با اطلاعات موجود در فایل Readme برنامه را رجیستر کنید.

دانلود iPubsoft ePub to PDF Converter 2.1.6 Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۹٫۳۶ مگابایت