دانلود نرم افزار inFlow Inventory Premium 2.5.1 – ……. – …….


inFlow Inventory نرم افزاری سودمند برای مدیریت امور مالی و حسابداری کسب و کارهای کوچک و متوسط است. با استفاده از این نرم افزار تمامی کارهای واحد حسابداری و واحد امور مالی شرکت را میتوانید به صورت یکپارچه و مکانیزه کنید و نمایی کلی از اطلاعات را در یک داشبورد مدیریتی منظم مشاهده و کنترل کنید.  یکی از ویژگی های جالب این برنامه پشتیبانی از دستگاه های بارکدخوان است. لذا واحدهای فروش شما به راحتی میتوانند از طریق دستگاه های بارکدخوان اطلاعات محصولات را با دقت بالایی در برنامه ثبت کنند.این کار باعث کاهش خطاهای انسانی میشود و دقت امور حسابداری را افزایش میدهد.

در این برنامه تاریخچه تمامی تراکنشها در مورد یک محصول خاص و یا یک فعالیت خاص را میتوانید مشاهده کنید. تمامی این اطلاعات به صورت جداول و گزارشهایی مرتب نمایش داده میشود. محصولات، تراکنشها و اطلاعات مختلف را میتوانید بر اساس موقعیت مکانی و با امکان ایجاد زیرگروه در برنامه ذخیره کنید. این کار دسترسی به اطلاعات ذخیره شده مرتبط با یک موقعیت مکانی خاص را بسیار ساده میکند. این نرم افزار میتواند ایمیلهای مختلفی بر اساس شرایطی که شما تعریف میکنید در موقعیت های زمانی گوناگون به یک یا چند ایمیل ارسال نماید.

یکی از مهمترین بخشهای هر برنامه حسابداری و مدیریت فروش، بخش گزارشها است. اصولا برنامه حسابداری که گزارشات خروجی مناسبی نداشته باشد محکوم به شکست است چونن در نهایت این گزارشات هستند که قدرت نتیجه گیری های دراز مدت به ما میدهند. این برنامه انواع گزارشات غنی به همراه اطلاعات گرافیکی و چارتهای گوناگون ارائه میدهد که در فهم انبوهی از اطلاعات بسیار کارساز است. این گزارشات دارای قالبهای از پیش تعریف شده است که البته بنا به سلیقه شما قابل سفارشی سازی نیز هست. داشبورد مدیریتی این برنامه نیز به خوبی اطلاعات مهم را نمایش میدهد که با کلیک بر هر بخش میتوانید جزئیات بیشتری از اطلاعات به دست آورید.

inFlow Inventory Compatibility

CPU – Pentium III – ۶۰۰ MHz or better

۵۱۲ MB of RAM

۷۰۰ MB of disk space

۱۰۲۴ x 768 screen resolution

Windows XP (sp3), Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, or Windows Server 2003 2008, Server 2008 R2. Some other versions of Windows may also work but are not officially supported.

Both x86 and x64 operating systems are supported.

فایل Patch را در محل نصب نرم افزار کپی و اجرا و اعمال کنید.

دانلود inFlow_Inventory_Premium_2.5.1_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۵۳ مگابایت