دانلود نرم افزار illustrate dBpowerAMP Music Converter 16.1 Reference Edition – ……. – …….


dBpowerAMP Music Converter ابزاری مناسب جهت تبدیل فایلهای صوتی به یکدیگر است. تبدیل فرمت فایلها به یکدیگر همیشه یکی از کارهای رایج بین کاربران بوده و هست. فایلهای صوتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگرچه با گسترده شدن استفاده از فرمت mp3 تبدیل فرمت در بین فایلهای صوتی همچنان کمتر از سایر اقسام فایلها مانند فایلهای ویدیویی است ولی باز هم اگر نیازمند چنین کاری باشیم استفاده از ابزاری مناسب میتواند باعث سهولت کار ما شود.

این برنامه بعد از نصب از طریق کلیک راست روی فایل مورد نظر در دسترس شما خواهد بود. لذا برای تبدیل فرمت حتی نیازمند باز کردن برنامه نیز نخواهید بود. کافی است روی فایل مورد نظر کلیک راست کنید و فرمت مقصد را انتخاب کنید. این برنامه فرایند تبدیل را به ساده ترین شکل ممکن ارائه داده است. امکان تبدیل بین فرمتهای صوتی مختلفی مانند  mp3, m4a (iTunes iPod), WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC, Apple Lossless (ALAC) و … وجود دارد. سرعت تبدیل در این برنامه به دلیل استفاده بهینه از تمامی هسته های پردازشی پردازنده بسیار بالاست.

امکان تبدیل تعداد زیادی از فایلها به صورت دسته ای در این ابزار میسر است. برنامه با دریافت تنظیمات اولیه تمامی فایلهای انتخاب شده را در کمترین زمان ممکن به فرمت مورد نظر شما تبدیل خواهد کرد. یکی از قابلیتهای مناسب این برنامه امکان نرمال سازی ولوم صدا، تغییر بیت ریت و یا نمونه برداری است. از این طریق میتوانید فایلهای مختلف که با سطوح مختلف ولوم صدا ضبط شده اند را یکسان سازی کنید و بدون کم و زیاد کردن اسپیکر همه ترکها با یک ولوم مشخص بشنوید. علاوه بر تبدیل فرمتهای صوتی به کمک این برنامه خواهید توانست اطلاعات تگ فایلهای موسیقی و صدا را نیز تغییر دهید. این برنامه بیش از ۳۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد و آن را میتوان جزء بهترین برنامه ها تبدیل صوت قلمداد کرد.

dBpowerAMP Music Converter System Requirements

Windows 10, 8.1, 7, Vista XP (SP3), OS X Mountain Lion or newer. Unicode and 64-bit compatible.

این ورژن کرک شده است.

دانلود illustrate_dBpowerAMP_Music_Converter_16.1_Reference_Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۲ مگابایت