دانلود نرم افزار Hirens BootCD 15.2 / Restored Edition 1.1 + USB Guide – ……. – …….


Hirens BootCD مجموعه ای از ابزارهای پرکاربرد است که به صورت بوتیبل بر روی لوح های فشرده رایت میشود و در زمان مواجه شدن با مشکلات سیستمی دسترسی گسترده ای به انواع ابزارها خواهید داشت. این ابزارهای رنج گسترده ای قابلیتها از ریکاوری داده ها، پارتیشن بندی، رفع مشکلات بوت سیستم گرفته تا بکاپ گیری از اطلاعات، ویروس یابی، تست قطعات و ریست کردن رکورد MBR سیستم را شامل میشود. خوبی این ابزارها اینجاست که حتی اگر سیستم عامل شما به هر دلیلی بالا نیاید، باز هم میتوانید از آنها استفاده کنید چرا که دیسکهای بوتیبل برای استفاده نیازی به سیستم عامل ندارند.

ابزارهای زیادی در هایرن بوت وجود دارد که در دسته بندی های مرتبی قرار گرفته اند. به عنوان مثال در قسمت Recovery تعداد زیادی ابزار خط فرمان و حتی گرافیکی جهت بازیابی اطلاعات از درایوها و دیسکهای شما وجود دارد. ابزارهای جالبی برای تست قطعات سخت افزاری مثلا RAM، پردازنده و … وجود دارد. این ابزارها مشخصات کامل قطعات تحت آزمون را نمایش میدهند. و بعد از بنچ مارکهای سخت افزاری نقاط ضعف آنها را بیان میکند. همچنین امکان ویروس یابی سیستم نیز در hiren’s bootcd وجود دارد. البته باید توجه داشته باشید برای اطمینان از نتایج شناسایی بدافزارها بایستی همواره از آخرین ورژن هایرن استفاده کنید تا شامل آخرین ورژن ابزارهای ویروس یابی باشد.

 

یکی دیگر از قابلیتهای مهم Hirens BootCD گستره وسیع ابزارهای پارتیشن بندی و بکاپ گیری از اطلاعات است. به عنوان مثال ورژن گرافیکی آکرونیس، پارتیشن مجیک و سایر برنامه های معروف در این دیسک وجود دارد که کاربرد زیادی برای مدیریت اطلاعات و پارتیشنها خواهد داشت. در بحث تعمیر نیز ابزارهای مختلفی برای تعمیر و بازیابی رکوردهای MBR که ممکن است با ویروس آلوده شده باشند وجود دارد. در واقع هایرن بوت یک کلکسیون ضروری از ابزارهای به درد بخور و اورژانسی است که در روزهای سخت شما را تنها نخواهد گذاشت. این برنامه پیشنهاد ویژه ما به تعمیرکار رایانه های شخصی است چرا که برای کسب و کار شما این ابزارها از نان شب هم مهم تر است!

 

محتویات ورژن معمولی را در اینجا ببینید.

محتویات ورژن Restored را در اینجا ببینید.

  • Operating System: Windows XP/Vista/7/8/8.1
  • Memory (RAM): 512MB of RAM required.
  • Hard Disk Space: 100MB of free space required.
  • Processor: Intel Pentium 4 or later.

با استفاده از این راهنما یا این راهنما می توانید فایل ISO را روی فلش رایت و آن را Bootable کرده و سیستم را با آن بوت کنید.

دانلود Hirens_BootCD_15.2

USB Guide

Hiren’s Boot DVD 15.2 Restored Edition 1.1

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۳ – ۷۸۳ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۱۰ مگابایت (حجم بالاتر به دلیل داشتن ۳ درصد Recovery Record)