دانلود نرم افزار Eltima Software Flash Decompiler Trillix 5.3.1400 – ……. – …….


Flash Decompiler Trillix نرم افزاری مفید به منظور تبدیل فایلهای SWF به FLA میباشد. انیمیشنهای فلش که در برنامه هایی همچون ادوبی فلش تولید میشوند معمولا دارای اسکریپتها و اکشنهای مختلفی هستند که طراحان برای ایجاد جلوه های حرکتی از آنها استفاده میکنند. در نهایت فایل کامپایل میشود و با فرمت SWF ارائه میشود. همانطور که میدانید این فایلها توسط مرورگر و نرم افزار فلش پلیر نمایش داده میشود و دسترسی به سورس آن برای تغییر انیمیشن و یا استخراج منابع داخل آن نداریم.

برنامه Flash Decompiler Trillix دقیقا برای رفع این مشکل ارائه شده است. با استفاده از این نرم افزار انواع فایلهای ساده و پیچیده SWF را میتوانید دیکامپایل و مهندسی معکوس کنید. در این حالت امکان تغییر متنهای داخل فایل، تغییر هایپرلینکها، رنگها، حذف و یا اضافه کردن المان ها و … وجود دارد. برای این کارها هیچ نیازی به نصب بودن نرم افزار ادوبی فلش ندارید، همه کارها در داخل ویرایشگر این برنامه صورت میگیرد. توسط این برنامه امکان تبدیل فایلهایی با فرمت flex به پروژه های فلکس نیز وجود دارد. یکی از موارد کاربرد مهم این برنامه امکان استخراج المانها، تصاویر و صداهای داخل فایلهای فلش و ذخیره سازی مجزای آنها با فرمت مورد نظر است.

این برنامه از تبدیل دسته ای فایلها نیز پشتیبانی میکند لذا امکان تبدیل تعداد زیادی فایل به فرمت مقصد وجود دارد. دقت داشته باشید این محصول از پروژه های فلش با فرمت EXE که در خارج از نرم افزار ادوبی فلش ایجاد شده است پشتیبانی نمیکند و امکان استخراج سورس این دسته از فایلها وجود نخواهد داشت. اینترفیس برنامه بسیار ساده و زیبا طراحی شده است و فرایند تبدیل و دیکامپایل فایلها نیز آسان است.  در هنگام ذخیره المانهای داخل فایلهای فلش امکان انتخاب نوع فایل خروجی وجود دارد به عنوان مثال برای فایلهای صوتی امکان ذخیره سازی با فرمت mp3 و wav را خواهید داشت. برای تصاویر، فرمتهای png و jpg و … پشتیبانی میشود. برای سایر منابع نیز خروجی های مورد نظرتان را میتوانید انتخاب کنید.

Windows All

فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود Eltima_Software_Flash_Decompiler_Trillix_5.3.1400

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۳ مگابایت