دانلود نرم افزار DLL-Files Fixer 3.3.91.3080 Multilingual – ……. – …….


DLL-Files Fixer نرم افزاری جهت رفع مشکلات مرتبط با فایلهای DLL در سیستم عامل ویندوز است. DLL یا کتابخانه های پویا به فایلهایی با پسوند dll گفته میشود که حاوی کلاسها و متدهای مختلفی برای استفاده در برنامه های ویندوزی است. این کتابخانه ها به دو دسته تقسیم میشوند، آنهایی که توسعه دهندگان برای استفاده در برنامه های خود از آن استفاده میکنند (به عنوان مثال فایلهایی که در پوشه program files در کنار برنامه ها وجود دارند). و آنهایی که در هنگام نصب ویندوز در قسمتهای مختلف درایو ویندوز ذخیره میشوند.

به عنوان مثال بخش اعظم پوشه system32 را فایلهای dll تشکیل میدهند. این کتابخانه ها سیستمی هستند و به صورت پی در پی توسط برنامه های مختلف ویندوز و خود سیستم عامل مورد استفاده قرار میگیرد. حتی کرنل ویندوز نیز در قالب همین کتابخانه ها تحت عنوان kernel32.dll در همین فولدر قرار گرفته است. این کتابخانه های مزایایی زیادی برای توسعه دهندگان و البته کاربران نهایی دارند ولی مشکلاتی نیز به همراه دارند. اگر بین دو کتابخانه تداخلی پیش بیاید، اگر یکی از کتابخانه های مهم ویندوز حذف شود، وقتی این کتابخانه ها آلوده شده باشند و بسیاری از حالتهای دیگر تازه مشکلات شروع میشوند.

احتمالا در هنگام نصب بعضی از نرم افزارها به ویژه بازی ها با خطاهایی مبنی بر نبود یک یا چند تا از این کتابخانه ها روبرو شده اید. برای رفع این مشکلات نصب مجدد ویندوز آخرین راه حل است! راه حل های بهتری نیز وجود دارد. DLL-Files Fixer برنامه ای است که شما را در این راه یاری میکند. این برنامه اکثر مشکلات مرتبط با فایلهای DLL که معمولا منجر به فریز شدن سیستم، خطاهای صفحه آبی، کرش کردن سیستم و خطاهای مختلف در بخش های مختلف ویندوز میشود را شناسایی و رفع میکند. همچنین امکان حل مشکلات رجیستری و پاکسازی آن وجود دارد. شما میتوانید رجیستری را دفراگ و فشرده سازی کنید تا هم سرعت لود سیستم بالاتر رود و هم حجم دیسک شما کمی آزاد شود. ظاهر این برنامه ساده است و حتی کاربران مبتدی نیز با خیال راحت میتوانند با آن کار کنند.

DLL-Files Fixer System Requirements

Operating System: Windows XP/Vista/7/8

Memory (RAM): 256MB of RAM required.

Hard Disk Space: 100MB of free space required.

Processor: Intel Pentium III or later

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود DLL-Files_Fixer_3.3.91.3080_Multilingual

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۵ مگابایت