دانلود نرم افزار CSC Orion 18.0 SP3 Standard – ……. – …….


CSC Orion نرم افزاری توانمند جهت طراحی و آنالیز ساختمانهای و سازه های بتنی است. با استفاده از این برنامه انواع ساختمان ها و سازه های بتنی را میتوانید با سرعت و دقت بالا طراحی کنید. برنامه به صورت کاملا گرافیکی است. تمامی المانهای مورد استفاده با سمبلهایی آشنا مثلا ستونها، تیرآهنها، اسلبها و … در برنامه وجود دارد که با در کنار هم قرار دادن و متصل کردن این المانها سازه مورد نظر را میتوانید طراحی کنید. یکی از مهمترین قسمتهای یک برنامه طراحی سازه پشتیبانی آن از استانداردهای بین المللی است. هر ساختمانی بایستی بر اساس ضوابط و استانداردهای مشخصی احداث شود تا بتواند مجوزهای لازم را برای فعالیت مورد نظر دریافت کند. این برنامه از کدهای بین المللی بریتانیا و یوروکدهای جدید حمایت میکند و در هنگام طراحی، آنالیز، پیشنهادات و چارچوب کلی بر اساس استانداردهای فوق کار میکند.

یکی دیگر از مهمترین قسمتهای این دسته از برنامه ها بخش آنالیز و تحلیلی آنهاست. اصولا بخش اعظم تفاوت در توانمندی برنامه های طراحی و تحلیل سازه به همین قسمت مربوط میشود. CSC Orion در تحلیل و آنالیز طراحی انجام شده توانایی ویژه ای دارد و تمامی قسمتهای سازه بر اساس استانداردهای مختلف و همچنین بر اساس شرایط بحرانی و سرحدی مورد آنالیز قرار میگیرند. هر جایی مشکلی در طراحی وجود داشته باشد با استفاده از علائم و رنگهای مناسب به کاربر اخطار داده میشود. تحلیلهایی که این برنامه انجام میدهد بر اساس  روشهای المان محدود و مبتنی بر تحلیل فریمها است که دقت بالایی دارد. ساخت مستندات و داکیومنتهای دقیق و به همراه جزئیات در این برنامه کار آسانی است و در واقع کاربر دخالت چندانی در تولید این مستندات ندارد. هر تغییری که در طراحی اعمال میکنید دقیقا در مستندات منعکس میشود. این برنامه با سایر برنامه های مهندسی مانند Autodesk Revit نیز سازگار است.

CSC Orion Compatibility

Minimum spec

CPU: P4 (3.0GHz)

Memory: 2GB

Disk space: 1GB

OS: Windows XP (SP3)

Graphics: 1024×768

Recommended spec

CPU: Intel Core i3 2.0GHz (or equivalent)

Memory: 4GB

Disk space: 2GB

OS: Windows 7 (SP1)

Graphics: 1280×1024

Supported operating systems

Orion 18 is tested and supports the following business versions of Microsoft Windows:

Windows 8 32-bit and 64-bit

Windows 7 (SP1) 32-bit and 64-bit

Windows Vista (SP2) 32-bit

Windows XP (SP3) 32-bit

Additional requirements

Requires a graphics card with a minimum of 128MB of dedicated RAM

Requires a graphics card with up to date OpenGL support

Although the minimum system requirements will allow the software to operate the recommended specifications is necessary to ensure effective day to day use.

Recommended systems will cope adequately with most models however the program requirements are model dependant and as such large model may require further resources.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود CSC_Orion_18_SP3_Standard

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۸۵ مگابایت