دانلود نرم افزار Astonsoft Dropbox Delphi Component 2.2 – ……. – …….


Dropbox Delphi Component کامپوننتی غیر ویژوال جهت کار با اکانتهای ابری دراپ باکس در برنامه های دلفی است. اگر در قسمتی از برنامه خود نیازمند نمایش فایلهای متصل به یک اکانت دراپ باکس هستید، اگر مشتری از شما خواسته است تا ورژن ای از اطلاعات او را به صورت زمان بندی شده بر روی حساب دراپ باکسش کپی کنید، یا اصلا از نرم افزار ویندوزی دراپ باکس خوشتان نیامده است و قصد دارید خودتان یک کلاینت ویندوزی جدید برای آن طراحی کنید. در همه این حالات نیازمند اتصال به دراپ باکس هستید.

این کامپوننت ویژوال نیست یعنی هیچ چیز گرافیکی به همراه ندارد، تنها یک کتابخانه قدرتمند جهت ارتباط با API رسمی دراپ باکس و انجام عملیات رایج در آن است. به راحتی میتوانید مشخصات یک فایل یا فولدر خاص بر روی دراپ باکس را استخراج کنید. امکان ساخت فولدرها بر روی اکانت را خواهید داشت. قابلیت کپی جا به جایی و حذف فایلها نیز وجود دارد. فایلهای مورد نظر را به راحتی میتوانید دانلود و آپلود کنید. این فرایند میتواند برای یک تک فایل اتفاق بیفتند یا مجموعه ای از فایلها را یکجا دانلود و یا آپلود کنید. امکان تغییر نام فایل و یا فولدر مورد نظر به سادگی فراهم است.

شما میتوانید فایل و یا پوشه مورد نظر را با دیگران به اشتراک بگذارید. این کامپوننت از یونیکد پشتیبانی میکند که به معنای سازگاری کامل با زبان فارسی است. همچنین امکان ارتباط با اکانت دراپ  باکس از طریق پراکسی سرورهای مختلفی مانند HTTP, SSL, SOCKS4, SOCKS5 وجود دارد. این کامپونننت از پروتکل ارتباطی امن https نیز پشتیبانی میکند. Dropbox Delphi Component با API رسمی ورژن ۲ شرکت دراپ باکس کار میکند و در کدنویسی آن تلاش زیادی شده است تا در ورژن های آینده API کدها نیازمند حداقل تغییرات باشند.

Dropbox Delphi Component System Requirements

he component supports Delphi 7 and newer Delphi versions

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود Astonsoft_Dropbox_Delphi_Component_2.2

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۵ مگابایت