دانلود نرم افزار AquaForest PDFToolKit 2.01.160929 – ……. – …….


AquaForest PDFToolKit یک جعبه ابزار و در واقع کیت توسعه سی شارپ جهت استخراج متن از فایلهای PDF است. گاهی اوقات نیازمند توسعه سیستمهای برای مدیریت اسناد هستیم که نیازمند دسترسی به محتوای فایلهای PDF است. به عنوان مثال در یک سیستم مدیریت اسناد پیشرفته، امکان جستجوی یک کلمه در اسناد مختلف وجود دارد. ممکن است این کلمه در یک سند pdf باشد. از طرفی استخراج متن از فایلهای پی دی اف بر خلاف سایر فرمتهای اطلاعاتی مانند ورد، پاورپوینت، اکسل و … پروسه وقت گیرتری است.

توسعه دهنده بایستی زمان زیادی صرف نوشتن کتابخانه ای کند که قادر باشد متن مورد نظر را از این اسناد استخراج کند و یا در موارد پیچیده تر نیازمند استخراج تصاویر، ترکیب این اسناد و سایر اعمال رایج هستیم. در این شرایط برای اینکه درگیر فرایند توسعه و اشکالی زدایی موضوعات حاشیه ای نشویم معمولا استفاده از کتابخانه های آماده که به همین منظور ارائه شده باشند گزینه مناسبتری است. این کتابخانه ها غالبا توسط تیم توسعه دهنده پشتیبانی میشوند و در هر نسخه مشکلات آن ها برطرف و قابلیتهای جدیدی نیز به آن افزوده میشود.

AquaForest PDFToolKit دقیقا به همین منظور ارائه شده است. با استفاده از این جعبه ابزار قادر هستید متون را از فایلهای pdf استخراج کنید، فایلها و یا متن مورد نظر را به یک فایل pdf تبدیل کنید، اسناد مختلف پی دی اف را با یکدیگر ترکیب کنید، سندهای بزرگ را به چندین سند کوچکتر تقسیم کنید. در این کیت امکان تغییر گزینه های امنیتی فایلهای pdf و یا ست کردن موارد امنیتی جدید به سادگی امکان پذیر است. امکان واترمارک کردن این اسناد وجود دارد، همچنین توسعه دهندگان سی شارپ میتوانند به کمک این کتابخانه بوکمارک اسناد پی دی اف را بخوانند، فایلهای ضمیمه را شناسایی و باز کنند، یادداشت های مورد نظر را به این اسناد اضافه کنند و بسیاری از قابلیتهای دیگر. این محصول یک نسخه خط فرمانی نیز دارد که با استفاده از آن میتوانید عمل خاصی را بر روی تعداد زیادی فایل اجرا کنید و یا از داخل برنامه های سی شارپ نسخه خط فرمانی را فرخوانی کنید.

AquaForest PDFToolKit Compatibility

Supported Operating Systems Windows 7 (64 bit)

Windows 8 (64 bit)

Windows 10 (64 bit)

Windows Server 2008 R2 (64 bit)

Windows Server 2012 (64 bit)

Windows Server 2012 R2 (64 bit)

Disk Space 100 MB

Microsof Office 2010

۲۰۱۳

۲۰۱۶

.NET Framework 3.5

در فایل متنی در فولدر Crack سورس patch قرار داده شده است که به زبان C#‌ است. آن را کامپایل کرده و Patch را ساخته و نرم افزار را با آن کرک کنید.

دانلود AquaForest_PDFToolKit_2.01.160929

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴۳ مگابایت