دانلود نرم افزار ANSYS HFSS 15.0.3 x64 – ……. – …….


از آنجاییکه کارایی دستگاه های الکترونیکی به رفتار الکترومغناطیس (EM) بستگی دارد، لذا به یک محاسبه درست و سریع از چگونگی طراحی تان نیاز دارید تا برآورد کند که در پیاده سازی دنیای واقعی چگونه است- قبل از اینکه هر گونه نمونه اولیه ای ساخته شود. نتایج شبیه سازی ANSYS HFSS به شما اعتماد نیازتان را می دهد: تکنولوژی بیشترین تعداد جواب های احتمالی را با حداقل دخالت کاربر می دهد. به عنوان ابزار شبیه سازی استاندارد –مرجع برای شبیه سازی فیلد الکترومغناطیس تمام موج سه بعدی ، HFSS برای طراحی قطعات فرکانس بالا و/ یا پرسرعت که در دستگاه های الکترونیکی مدرن استفاده می شود، ضروری و حیاتی است.

مهندسان به کارایی، ظرفیت و صحت کارکرد ANSYS HFSS اعتماد دارند و قطعاتی مانند تراشه های انفعالی تعبیه شده، پکیج های IC، PCB ها ی با اتصال درونی، آنتن ها، قطعات مایکرویو/RF و دستگاه های پزشکی طراحی می کنند.

قدرت نهفته در HFSS در عملیات ریاضی مانند روش عنصر محدود(FEM) و انتگرال، تکنیک شبکه تطبیقی خودکار قرار دارد. این یک شبکه فراهم می کند که با ساختار سه بعدی منسجم است و برای مسائل الکترومغناطیس که حل می کند مناسب است.

با HFSS، فیزیک شبکه را تعریف می کند، نه اینکه شبکه فیزیک را تعریف کند. در نتیجه، می توانید برمباحث طراحی تمرکز کنید به جای اینکه زمان قابل توجهی را در تعببن و ایجاد بهترین شبکه هدر دهید.

مزایای HFSS از تکنولوژی های حل کننده حالت هنر چندگانه، به کاربران اجازه میدهد که بهترین حل کننده را بر طبق نیاز شبیه سازی تطبیق دهند.

هر حل کننده یک فرآیند حل اتوماتیک قدرتمند است که کاربر با تعریف خصوصیات ژئومتریک، مواد و محدوه مورد قبول از فرکانس های راه حل مشخص و تعریف می کند.

امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار ANSYS HFSS :

– دستیابی طراحی قطعه با سرعت و فرکانس بالا از طریق ابزارهای حالت- هنر در ANSYS

– ANSYS HFSS بیشترین نتایج صحیح شبیه سازی EM را در هر مرتبه تحویل می دهد.

– جعبه ابزار حل کننده فرکانس بالای کامل این امکان را می دهد که همزمان در چندین برنامه بتوان شبیه سازی نمود.

– متعادل نمودن صحت HFSS از رابط کاربری ECAD شما با حل کننده بر اساس نیاز با گزینه های پیشرفته موجود در ابزارهای حل کننده، می توانید بزرگترین و پیچیده ترین مسائل طراحی را انجام دهید.

– HFSS یک بخش جامع از بسته نصب ANSYS است، که مسائل متعدد فیزیک را به سادگی حل می کند.

و…

قابلیت‌های کامل این نرم‌افزار را در این‌جا ببینید.

 

نکات برنامه‌ی ANSYS HFSS :

– این ورژن با کرک کامل ارائه شده و توسط دانلولی نصب و تست شده است.

– صرفا ورژن‌ی ۶۴ بیتی این برنامه منتشر شده است.

– محصولات این مجموعه قبلا تحت نام شرکت ansoft ارائه می شده است.

پیش‌نیازهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این نرم‌افزار که در قالب مجموعه‌ی انسیس می‌باشد از این‌جا دریافت و مشاهده کنید.

برنامه و سپس آپدیت را نصب کنید؛ مراحل و تنظیمات نصب را به‌طور پیش‌فرض انجام دهید. فایل License_DownLoadLy.iR.lic موجود در پوشه‌ی Crack را در مسیر زیر کپی کرده و فایل لایسنس موجود در آن پوشه را حذف کنید:

C:Program FilesAnsysEMadmin

فایل Patch_DownLoadLy.iR.exe را در مسیر زیر کپی، اجرا و روی Patch کلیک کنید:

C:Program FilesAnsysEMHFSS15.0Win64

برنامه را اجرا کرده و درصورت نمایش پیام خطا، صرفا آن را تایید کنید.

دانلود ANSYS HFSS 15.0.3 x64

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

کامل‌ترین فیلم‌های آموزشی نرم افزار HFSS (به زبان فارسی) – کلیک کنید

۹۴۲ مگابایت