دانلود نرم افزار Altova UModel 2017 SP2 Enterprose Edition – ……. – …….


Altova UModel ابزاری مناسب جهت مدلسازی نمودارهای UML در فرایند توسعه نرم افزار است. این برنامه در واقع نقطه شروع موفقیت در توسعه نرم افزارهای تجاری است. شرکت ها و تیمهای برنامه نویسی موفق هیچ گاه بدون درک درستی از طراحی و ارتباطات بین مولفه ها و موجودیتهای موجود در سیستم اقدام به پیاده سازی آن نمیکنند. همانطور که بدون نقشه نمیتوان خانه ای ساخت، بدون طراحی درست هم نرم افزاری در کار نیست. بسیاری از توسعه دهندگان مراحل طراحی محصول را در ذهن خود طی میکنند، آنها با سعی و خطا و تغییر کدها در واقع به شیوه ای نادرست در حال تصحیح طراحی ذهنی خود هستند.

UML، استاندارد و  چارچوبی برای توقف این دوباره کاری ها است. با استفاده از UML میتوانیم چارچوبهای ذهنی خود در مورد طراحی را به صورت گرافیکی طراحی کنیم. این تکنولوژی در واقع زبان مشترکی است بین برنامه نویسان. ولی از آنجایی که UML نیازمند رعایت استانداردها و قواعدی در طراحی است خیلی از برنامه نویسها کلا قید آن را میزنند! Altova UModel یکی از چندین نرم افزاری است که به همین منظور طراحی شده است. این برنامه آمده است تا طراحی مدلهای UML را برای شما آسان کند.

اینجا در یک محیط گرافیکی به راحتی میتوانید عناصر نمایه های UML را بر روی یک بوم بی نهایت وسیع طراحی کنید و نگران تمام شدن کاغذ نباشید. گذشته از این بعد از طراحی مدل، ابزارهایی وجود دارد که توسط آن میتوانید چارچوب اولیه کد را به زبانهای سی شارپ، جاوا و ویژوال بیسیک به صورت خودکار تولید کنید. ضمنا داکیومنتها و مستندات این مدل نیز ذخیره خواهد شد. انواع دیاگرامهای UML را میتوانید در این برنامه طراحی کنید. برای هر دیاگرام المان های مختص آن وجود دارد.

ارتباط بین عناصر و گره های مدل به صورت خودکار انجام میشود. این مدلها را در هر لحظه میتوانید ویرایش کنید و به تناسب آن کدهای تولید شده نیز تغییر خواهند کرد. در این برنامه بر زیبایی دیاگرامها نیز تاکید شده است، شما میتوانید استایل دیاگرامها را تغییر دهید، فونت متنها، رنگشان و سایز و چینش عناصر صفحه را تغییر دهید. برنامه از بی نهایت Undo/Redo پشتیبانی میکند و بدون نگرانی از اشتباهات طراحی میتوانید در طی انجام پروژه به مراحل گذشته و یا جلو حرکت کنید.

Altova UModel Compatibility

UModel is a 32/64-bit Windows application that runs on Windows Server 2003/2008/2012, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 and Windows 10. 64-bit support is available for the Enterprise and Professional editions.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Altova_UModelSpy_2017_SP2_Enterprose_Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۸۴ مگابایت