دانلود نرم افزار Altair HyperForm Solista 14.0 – ……. – …….


HyperForm نرم افزاری توانمند جهت شبیه سازی و آنالیز عملیات شکل دهی فلزات و فرایندهای پرس کاری است. این نرم افزار بر مبنای روش المان محدود کار میکند و در صنایع گوناگونی کاربردهای فراوان دارد. به عنوان مثال در صنایع قطعه سازی و ساخت ماشین های پرس میتوان به خوبی بر روی توانایی های این برنامه تکیه کرد. با استفاده از این برنامه مهندسین قادر هستند از مراحل اولیه طراحی مفهومی تا آخرین مراحل تولید در حوزه محصولات پرس را با استفاده از این برنامه انجام دهند.

یکی از موضوعات مهم در این فرایند بهینه سازی خود فرایند تولید است. هایپر فرم با استفاده از روش المان محدود بهینه سازی فرایندهای تولید را بر عهده میگیرد و خروجی کار مورد انتظار شما خواهد بود. این برنامه ثمره سالیان سال تجربه شرکت Altair در حوزه ساخت محصولات شبیه سازی، فرایندهای طراحی، مدلسازی محاسباتی، استفاده از تکنولوژی های بهینه سازی، عملیات پس پردازش و سایر موارد است. این برنامه یک راه حل جامع به همراه قابلیتهای ویژه جهت آنالیز و بهبود فازهای چرخه تولید محصولات است.

توسط HyperForm راحت تر میتوانید مسائل و مشکلات احتمالی در فرایند شکل دهی فلزات و صنعت پرسکاری را پیش بینی و هزینه ها را کاهش دهید. به ادعای شرکت سازنده قویترین Slover حال حاضر در صنعت شکل دهی فلزات متعلق به این برنامه است. این نرم افزار به شما اجازه میدهد تا قبل از تولید واقعی محصول میزان پرت قالبها و قطعات آن را محاسبه کنید تا هزینه های اضافی سربار فرایند تولید نشوند. ظاهر این برنامه نیز به اندازه کافی خوب طراحی است تا بتوانید در زمانی کمی به قابلیتهای آن اشراف پیدا کنید. این نرم افزار یکی از کاملترین برنامه های بازار جهت شبیه سازی فرایند های پرس زنی است. به راحتی میتوانید تمامی فرایند های پرس کاری را آنالیز، شبیه سازی و در نهایت ارزیابی کنید.

HyperForm System Requirements

Supported Operating Systems: Windows 7even / 8.x / 10

در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.

دانلود Altair_HyperForm_Solista_14.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۱۹ گیگابایت