Call: 0123456789 | Email: info@example.com

 افزایش فالوور اینستاگرام


بر اساس گزارش اینستاگرام، بیش از 250 میلیون کاربر هر روز از داستان یا همان استوری اینستاگرام استفاده می کنند.که اگر با استراتژی های صحیحی اداره شود در نهایت تا حدودی باعث افزایش فالوور اینستاگرام شما خواهد شد. در این نوشته از آموزش نکات طلایی اینستاگرام در مورد بومرنگ صحبت خواهیم کرد. پس تا انتها با هلو اینستاگرام همراه باشید.

بومرنگ، ویدئوهای باحال

با بومرنگ شروع می کنیم، آن ها ویدیوهایی کوتاه و باحالند که به صورت جلو و عقب اجرا می شوند. هر بومرنگی که شما در 24 ساعت اخیر ایجاد می کنید می تواند روی داستان شما آپلود شود، همانند افزودن عکس از تلفنتان.

نیازی نیست برای ایجاد بومرنگ، به جایی بروید. این امکان در داستان شما گذاشته شده است. برای شروع یک بومرنگ، صفحه ی خود را به راست بکشید. این شما را به دوربین داستان ها هدایت می کند. زیر دکمه ی ضبط، حالت بومرنگ را خواهید یافت. آن را انتخاب کنید و بر روی دکمه ضبط کلیک کنید تا توالی کوتاهی از عکس ها ایجاد کنید.

فالوور اینستاگرام

نیاز نیست تا برای ایجاد ویدیو روی دکمه ای کلیک کنید و آن را نگه دارید، حالت با یک اشاره، در انتخابگر قالب، به شما امکان ضبط یک ویدیو را بدون دست می دهد. بر روی دکمه با یک اشاره ضربه بزنید و نگه دارید، و تایمر به طور معکوس شمارش می کند تا زمانی که ویدیو شروع شود. تنها در کل 3 ثانیه فرصت دارید.

شما می توانید ویدیوهای زنده را در داستان تان ایجاد کنید. این ویژگی بسیار شبیه ویژگی ویدیوی زنده در فیسبوک است. تنها دوربین داستان خود را باز کنید و گزینه زنده را انتخاب کنید. تگ زنده  بر روی حباب اینستاگرامتان ظاهر می شود تا به دنبال کننده های شما هشدار دهد، و هم چنین اینستاگرام نیز به بعضی از دنبال کننده هایتان اعلان می کند که شما زنده هستید.

داستان های زنده شما، فراتر از لحظه وجود خواهند داشت. بعد از این که پخش را متوقف کردید، روی دکمه اشتراک گذاری ضربه بزنید تا زنده خود را برای 24 ساعت در داستان  نگه دارید. شما هم چنین می توانید ویدیوهای زنده دیگران را نیز بعدا تماشا کنید، و با آیکون دکمه پخش در زیر عکس آن ها در نوار داستان شان، زنده آنها را مشاهده کنید.

اگر می خواهید بازپخش آرشیو شده کسی را ببینید، به دنبال دکمه پخش در زیر عکس پروفایل در نوار داستان افراد در بالای صفحه تان باشید (سمت راست ترین تصویر در بالا را ببینید).

افزایش فالوور اینستاگرام

گزینه ریوایند به شما این امکان را می دهد که ویدیوهایی را پست کنید که به صورت عقبگرد پخش می شوند. این ها برای ضبط ویدیوهایی گول زنک سرگرم کننده است و یا راهی ست که با آن می توانید دوستان خود را شگفت زده کنید.

امیدواریم این نوشته از هلو اینستا مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. همچنین شما می توانید جهت خرید فالوور و افزایش فالوور از هلو ایستا اقدام نمایید.