دانلود نرم افزار ۴D Payments SDK 16.0 Build 6213 for Delphi/.NET/ActiveX/Xamarin – ……. – …….


۴D Payments SDK کامپوننتهایی برای برنامه نویسان دلفی، دات نت و زامارین جهت ساخت درگاه های بانکی و انجام پردازشهای بانکی است. یکی از ملزومات هر فروشگاه اینترنتی حال چه فروشگاه های تحت وب و چه اپلیکیشنهای موبایلی تجاری، داشتن یک واسط پرداخت ایمن است. علاوه بر امنیت، سادگی فرایند پردازش داده ها نیز اهمیت بالایی دارد. با استفاده از این کامپوننت امکان ساخت انواع درگاه های بانکی سفارشی و برنامه نویسی سرورهای واسط پرداخت وجود دارد. این کامپوننت با حذف کردن واسطهای پرداخت بانکی تمامی فرایندهای پردازش داده را در مبدا انجام میدهند و تنها برای انجام عملیات پرداخت به صورت مستقیم به سیستم های بانکی متصل میشوند.

حذف واسط باعث افزایش سرعت لود شدن صفحه و افزایش ضریب امنیت پردازش ها خواهد شد. این کامپوننت با با اکثر سیستم های پردازش تراکنش مانند FDMS, Paymentech, Global Payments, Heartland و TSYS سازگار است و امکان برقراری ارتباط کامل با این سیستم ها را دارا میباشد. این کامپوننتها به صورت native نیز برای پلتفرمهای مختلف دات نت، اکتیوایکس، ASP، دلفی و ++C و … در دسترس است. برنامه نویسان میتوانند برای درگاه های بین المللی مانند ویزا، مستر کارد و … از مدل امنیتی ۳D Secure MPI به صورت یکپارچه  و بدون زحمت اضافه استفاده کنند.

از دیگر مزایای این محصول میتوان به حجم کم آن، عدم وابستگی به کتابخانه های جانبی، امکان لاگ کردن تراکنشها، یکپارچه شدن با اغلب IDE های مشهور را عنوان کرد. ۴D Payments SDK از سیستم های اهراز هویت مطلوبی برخوردار است و به صورت پیش فرض بسیاری از نکات امنیتی در آن رعایت شده است با این حال امکان افزودن لایه های امنیتی جدید و سفارشی نیز توسط توسعه دهنده وجود دارد. این محصول قابلیتهای زیادی دارد و تمامی این قابلیتها در داکیومنتهای آن با مثالها فراوان شرح داده شده است. همچنین برای آشنایی با کارکرد کامپوننت تعدادی برنامه نمونه نیز ارائه شده است که با بررسی آنها خیلی سریع با محصول آشنا خواهید شد.

Minimum system requirements

Windows

– Intel Core 2 Duo processor

– Windows ۷ SP1, Windows ۸٫۱,

Windows ۱۰

(Windows Server 2008 R2 SP1 for 4D Server)

– ۴GB RAM minimum (8GB recommended)

– ۱۲۸۰×۱۰۲۴ minimum screen resolution

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود ۴D_Payments_SDK_v16.0_Build_6213_.NET_Edition

دانلود ۴D_Payments_SDK_v16.0_Build_6213_ActiveX_Edition

دانلود ۴D_Payments_SDK_v16.0_Build_6213_Delphi_Edition

دانلود ۴D_Payments_SDK_v16.0_Build_6213_Xamarin_Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳ + ۸ + ۱۱ + ۳ مگابایت